Yesterday I was in Walmart for the second time this year and was shocked to see that a mere 7.4 ounces of Cheerios was selling for $2.97. Is that really an everyday low price? Maybe I’m the crazy one. But seriously, a 7.4 ounce box of Cheerios? The last time I was in Walmart I Read More >>
Everyday Low Price?
This post may contain affiliate links. These affiliate links help support this site. For more information, please see my disclosure policy. Thank you for supporting One Hundred Dollars a Month.